Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizują Państwo koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną, festiwal lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców- zachęcamy do współpracy.

Zapewniamy:
 1. Umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, linki na stronę organizatora oraz logo organizatora) a także opis oraz podsumowanie imprezy.
 2. Umieszczenie informacji w kalendarzu imprez i wydarzeń.
 3. Umieszczenie logo organizatora na jednej z podstron portalu wśród instytucji współpracujących z portalem Winobranie.pl
 4. Umieszczenie relacji, fotorelacji a także videorelacji z wydarzenia.
 5. Możliwość przeprowadzenia wywiadu z organizatorem wydarzenia i publikacja na portalu.
 6. Button/ banner reklamowy z odsyłaczem do specjalnej podstrony/ strony organizatora wydarzenia.
 7. Przygotowanie newslettera poświęconego danemu wydarzeniu.
 8. Promocja wydarzenia poprzez social media (Facebook).

Oczekujemy:
 1. Umieszczenia logo portalu Winobranie.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia, etc.) oraz na internetowej stronie imprezy.
 2. Przyznania akredytacji prasowej na wydarzenie dla redaktora portalu Winobranie.pl
 3. Zawarcie informacji o patronie medialnym portalu Winobranie.pl w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane).
 4. Zapewnienie możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu (bannery, roll up'y, ulotki) w trakcie trwania imprezy).
 5. Przekazywanie informacji słownej o patronie medialnym portalu Winobranie.pl w zapowiedziach, np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy.

Uwagi końcowe:
 1. Szczegóły współpracy są omawiane każdorazowo indywidualnie w zależności od charakteru imprezy lub grupy docelowej.
 2. Redakcja portalu Winobranie.pl zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przygotowanych materiałów.
 3. Patronat oparty jest na zasadzie dobrowolności współpracy obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych.
 4. Redakcja portalu Winobranie.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści o wydarzeniach, a za błędne lub nieaktualne informacje o imprezach odpowiadają ich organizatorzy.
 5. Redakcja portalu Winobranie.pl zastrzega w szczególnych przypadkach prawo do nie podejmowania współpracy, bez podania przyczyn.

Powyższe propozycje mają charakter wstępny i mogą być modyfikowane pod kątem Państwa potrzeb oraz specyfiki danej imprezy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.