Czwartek 12 września

Scena Winobraniowa – ul. Kasprowicza przy Filharmonii Zielonogórskiej

15:00-17:00 EVEREST FITNESS – TWOJA DROGA DO SUKCESU pokaz – Sp. K. Kampol

19:30 Koncert zespołu DAMYR laureat Lubuskiego Przeboju Lata

20:30 Koncert KRZYSZTOF K.A.S.A KASOWSKI


Miasteczko Winiarskie – ul. Stary Rynek przy Ratuszu

10:00–18:00 Winnice: MIŁOSZ, CANTINA, JULIA, KINGA, KRUCZA, SAINT VINCENT, NA LEŚNEJ POLANIE, WINIARZ, EQUUS, STARA WINNA GÓRA, PAŁAC WIECHLICE

10:00-20:00 Winobraniowe Rejsy Galarami po Odrze i Obrzycy, wzdłuż winnicy Stara Winna Góra (rejsy rozpoczynają się co dwie godziny), www.wycieczkipoodrze.com.pl (impreza biletowana)

14:00 Zwiedzanie winnic – U MICHAŁA – wyjazd parking przy Palmiarni (impreza biletowana)

17:00 Zwiedzanie winnic – CANTINA – wyjazd parking przy Palmiarni (impreza biletowana)


Scena Miasteczka Winiarskiego – Stary Rynek przy Ratuszu

12:00–15:00 Studio Radiowe RZG na żywo... Usta Milczą Dusza Śpiewa

14:00–14:30 Bachus w gościnie u Winiarzy

15:00–15:30 PATRYK ADAMKIEWICZ recital

15:30–16:45 MONIKA GRUSZCZYŃSKA recital

17:00–18:00 BAJKOGRANIE Historyja o królu Barnabie Studio Teatralne Guliwer Zielona Góra

18:15–19:15 ANDRZEJ BATOR recital

19:30–20:30 CASTLE BRASS koncert

20:45–22:00 ANDRZEJ CIERNIEWSKI koncert

22:00–24:00 Dyskoteka dorosłego człowieka - TOMASZ OSZMIAŃSKI & ROMEK AWIŃSKI


10:00 Lunapark – Plac Bohaterów – parking przy Centrum Biznesu, ul. Bohaterów Westerplatte

10:00 Jarmark winobraniowy


Imprezy towarzyszące Winobraniu 2013

Winobraniowy ogródek – parking przed Clubem X-Demon

08:00-19:00 Wystawa Zielona Góra w pocztówce sprzed lat - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9

09:00-13:00 Wystawa płaskorzeźby Rejtan autorstwa Jana Papiny - pracownia artysty, Muzeum Etnograficzne w Ochli

10:00-17:00 Wystawa Eriki Stürmer-Alex Zabawa bez granic - Biuro Wystaw Artystycznych, al. Niepodległości 19

10:00-17:00 Wystawa rysunku satyrycznego - Biuro Wystaw Artystycznych, al. Niepodległości 19

10:00-17:00 Wystawa Gregora Różańskiego Virgin Area/Strefa Nienaruszona, Funadacja Salony - Zaułek Artystów Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13b

10:00-17:00 Winobraniowy kiermasz książek – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9

10:00-22:00 Wystawa Motyli - Palmiarnia Zielonogórska, ul. Wrocławska 12

10:00-22:00 Wystawa prac Zielona Góra dawniej i dziś - Palmiarnia Zielonogórska, ul. Wrocławska 12

11:00 Transgraniczne spojrzenie na miasto Zielona Góra, dawniej Grűnberg wystawa pocztówek Zielonej Góry przełomu XIX i XX wieku - Palmiarnia Zielonogórska, ul. Wrocławska 12

11:00-17:00 Ekspozycja Muzeum Wina - Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15

11:00-17:00 Wystawa Tradycje winiarskie na przedwojennej pocztówce Zielonej Góry ze zbiorów Sławomira Ronowicza – Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15

11:00-17:00 Wystawa Artyści Galerii Nowy Wiek - Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15

11:00-17:00 Wystawa Rok na lubuskich winnicach - Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15

11:00-17:00 Wystawa retrospektywna malarstwa Stanisława Mazusia W obronie piękna - Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15

17:00-23:00 Winobraniowe wzgórze alternatywne muzyka alternatywna na żywo w ramach programu 6th Finger - warsztaty przy Zielonogórskiej Palmiarni, ul. Wrocławska 12

18:00-20:00 II Festiwal Makaronów w Kawonie Bezpłatna degustacja makaronów - Piwnica Artystyczna Kawon, ul. Zamkowa 5

19:00 Spektakl teatralny Smycz w reżyserii Natalii Korczakowskiej w wykonaniu Teatru Polskiego z Wrocławia - Lubuski Teatr, al. Niepodległości 3/5

20:00 Winobraniowa prywatka u Michała impreza taneczna - Klub 4 Róże dla Lucienne, ul. Kupiecka 51C

20:00 Jazzowy wieczór w Harlem Club koncert zespołu Hard Work Ensemble - Harlem Club, ul. Sienkiewicza 11

21:00 Jazzowy Jam Session Projekt otwarty dla wszystkich chętnych muzyków z własnym instrumentem - Harlem Club, ul. Sienkiewicza 11


brak podpisu