Muzyczne imprezy towarzyszące podczas Winobrania

Muzyczne winobraniowe atrakcje nie kończą się na koncertach. Dni Zielonej Góry będzie można świętować również w klubach muzycznych. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli pogoda nie dopisze.

Przygotowaliśmy zestawienie imprez towarzyszących, które być może podpowie Wam, dokąd warto się wybrać i jak rozkładać siły i energię  podczas Winobrania.

Świetnie zapowiada się sobota, 5 września, a po kilkudniowej przerwie, od środy znów będzie można świętować nie tylko przy winobraniowych scenach.

W programie tegorocznego Winobrania znalazły się imprezy, których organizatorami są:


4 Róże dla Lucienne,

Klub Strefa 67,

Klub Pierwsze Piętro,

Harlem Club,

Palmiarnia Zielonogórska,

Kawon,

Kawiarnia Międzywojenka,

JazzKino.


W sobotę, 5 września, imprezy towarzyszące startują o godzinie 19.30 – to właśnie wtedy rozpocznie się koncert zespołu Gang Albanii w Klubie Pierwsze Piętro przy ulicy Sienkiewicza 9. O 20.00 wystartują imprezy taneczne w Harlemie, Czterech Różach i Strefie  67.

W Harlem Club usłyszeć będzie można głównie przeboje lat 80. i 90, które powinny przypaść do gustu tak samo gościom w wieku 40+ i młodszym  miłośnikom muzyki i dobrej zabawy. W Czterech Różach odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Taneczne Winobranie, z kolei  w Strefie 67 rozpocznie się Discobranie.

Godzinę później, o 21.00 wystartują jeszcze 3 winobraniowe imprezy w Kawonie, Palmiarni Zielonogórskiej i Clubie  X-Demon.

W Kawonie gości będzie zabawiał Dj Żaba. W X-Demonie zaplanowano imprezę „Ladies Night” której gościem specjalnym będzie Stefano Terrazzino. Z kolei Palmiarnia Zielonogórska zaprasza na „Winobraniowy  Dancing pod Palmami z zespołem Klezmer”.


W środę, 9 września warto wybrać się do Palmiarni, Strefy 67 lub X-Demona.

„Wieczorek taneczny pod Palmami z DJ Visto” rozpocznie się o 19.00. Godzinie później w Strefie 67 zacznie się kolejne Discobranie, a 21.00 w X-Demonie wystartuje „Winobraniowy środek”, podczas którego odbędzie się Winobraniowy Turniej Dji-X-Demon Dj's Cup with Audiopol.


10 września, w czwartek balować będzie można w Palmiarni, Kawiarni Międzywojenka, 4 Różach, Strefie 67 i JazzKinie.

O godz. 19.00 rozpocznie się kolejny „Wieczorek taneczny pod Palmami z DJ Pavlo”. Na 20.00 zaplanowane są „Czwartkowe Wieczory z muzyką na żywo” w Międzywojence. Tym razem wystąpią Jadwiga Macewicz i Adam  Prokopowicz. O 20.00 rozpoczną się też imprezy muzyczne w Strefie 67 i Czterech Różach – kolejne Discobranie oraz Winobraniowa Czwartkowa Prywatka u Michała.

Interesująco zapowiada się też wieczór w JazzKinie – o 21.00 rozpoczną się „Czwartkowe Spotkania Muzyczne w JazzKino”, a ich organizatorzy zapraszają tym razem na koncert zespołu HoTS Band.


W piątek, 11 września od 20.00 ponownie będzie można świętować w Czterech Różach na Winobraniowej Prywatce i w Strefie 67 podczas kolejnego Discobrania.

Godzinę później rozpocznie się też oficjalny after po wyborach Miss Winnego Grodu „Welcome to Candy Shop” w klubie X-Demon.


Ostatni wieczór winobrania zapowiada się równie atrakcyjnie. Na sobotę, 12 września zaplanowano:

„Winobraniowe 80’Party” w Czterech Różach (od godz. 20.00),

imprezę „Zakończenie Winobrania w Strefie 67” (od 20.00),

Winobraniową imprezę taneczną z DJ Żabą w Kawonie (od 21.00),

koncert Zespołu Janusz Muniak Quartet w JazzKinie (od 21.00).

Wyjątkowa może być też ostatnia sobota winobrania w X-Demonie: o 21.00 rozpocznie się „Ibiza Night”, podczas której zagra hiszpańska DJ-ka Soni Hill.