Zdobądź mapę Wielkiej Zielonej Góry podczas Winobrania 2014!

Od 2015 r., w wyniku połączenia gminy z miastem, Zielona Góra zwiększy swoją powierzchnię o ponad 200 km kwadratowych, stając się jednocześnie miastem większym od Poznania oraz szóstą aglomeracją w Polsce pod względem wielkości. Z tej okazji powstaną unikatowe, kolekcjonerskie mapy miasta uwzględniające nową jego powierzchnię i dostępne jedynie podczas Winobrania 2014!

Jak będzie można zdobyć taki plakat? Codziennie podczas Święta Wina w ogrodzie zielonogórskiej Palmiarni otwarty będzie specjalny punkt. Warunkiem otrzymania mapy będzie zakupienie każdego z oficjalnych trunków tegorocznego Winobrania (dostępnych w punkcie) oraz wykonanie zadania przydzielonego do wybranego numeru mapy.

Mapy w formacie B1 wydrukowane zostaną w nakładzie zaledwie 50 sztuk! Walka o nie będzie zatem zacięta. W dodatku każda z nich otrzyma swój własny numer, o który chętni będą mogli zawalczyć, jeśli zależeć im będzie na mapie np. z dniem swojego urodzenia. Ich ilość możliwa do zdobycia w danym dniu będzie ograniczona!