Kalendarium

500-lecie Reformacji w Filharmonii Zielonogóskiej

Z okazji 500-lecia Reformacji, Filharmonia Zielonogórska zaprasza na koncert symfoniczny. W programie "Preludia chorałowe" J. S. Bacha i Z. Mycielskiego. Koncert poprowadzą: Piotr Sułkowski (dyrygent), Adam Mazurek (wiolonczela) i Klaudyna Schulze-Broniewska (skrzypce).Bilety do nabycia w cenie 35 zł i 30 zł Koncert został objęty promocją Karty Dużej Rodziny - posiadacze zapłacą połowę ceny biletu nor...

Andrzej Piaseczny 25 Tour

CSR w Zielonej Górze zaprasza na koncert Andrzeja Piasecznego - w tym roku mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Będzie to koncert sentymentalny, w którym znajdą się utwory z początków kariery Andrzeja z zespołem Mafia, jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim czy Sewerynem Krajewskim.Koszt biletu od 60 zł.

Warsztaty bożonarodzeniowe z Centrum Nauki Keplera i Centrum Przyrodniczym

Centrum Przyrodnicze gorąco zaprasza wszystkich na warsztaty familijne o tematyce zbliżających się świąt bożonarodzeniowych. Pierwszego dnia nauczymy się, jak wykonać kalendarz adwentowy, natomiast drugiego stworzymy piękne kule śnieżne. Cena warsztatów to 20 zł. Stworzone rękodzieła uczestnicy zabierają do domów.