ZGrana Rodzina może więcej i taniej!

Miasto Zielona Góra wychodzi z inicjatywą dla zielonogórskich rodzin, które chętnie korzystają z aktywnego wypoczynku i licznych atrakcji, jakie oferuje miasto. Od 2 stycznia 2014 r. będą one mogły korzystać z programu lojalnościowo-rabatowego dzięki karcie ZGrana Rodzina.

Program skierowany jest do osób zameldowanych w Zielonej Górze, będących rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. Zakłada on specjalne rabaty i przywileje w postaci zniżek na basen, na imprezy kulturalne oraz sportowe, rabaty w sklepach spożywczych, odzieżowych, aptekach, restauracjach, księgarniach oraz punktach usługowych. Każde miejsce, objęte programem będzie oznakowane specjalną naklejką – Rodziny Zgrane mile widziane.

Aby otrzymać taką kartę, należy złożyć wniosek o jej wydanie na stronie internetowej www.zgranarodzina.pl od 1 stycznia 2014 r. Zostanie ona wysłana na wskazany adres. Karty będą również wydawane w kilku punktach w mieście i będą miały kilka wzorów do wyboru. Biuro programu będzie się mieściło w zielonogórskim ratuszu w Informacji Turystycznej.

Miasto przygotowało już pierwszą niespodziankę dla osób, które wykupią kartę w przyszłym roku – będzie to wyprawka dla noworodków, które urodzą się w Nowym Roku. Szczęśliwe mamy otrzymają, m.in. dużą paczkę pieluszek jednorazowych, ozdobny kocyk, śliniaki i niemowlęce myjki, zapakowane w funkcjonalny ozdobny karton.